Tuana Mt2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tuana Mt2

TuanaMt2 Paylasım Platform

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Konu Kapanmıstır ..

3 posters
YazarMesaj
hardking34

Konu Kapanmıstır .. Empty
MesajKonu: Konu Kapanmıstır ..   Konu Kapanmıstır .. Icon_minitimePaz Eyl. 05, 2010 3:07 am

Konu Kapanmıstır ..

En son hardking34 tarafından Ptsi Eyl. 06, 2010 2:05 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
alien

MesajKonu: Geri: Konu Kapanmıstır ..   Konu Kapanmıstır .. Icon_minitimePaz Eyl. 05, 2010 5:01 am

Bir Kere Burda Müthiş Bir Kompla Var..Adam Benim Çarımın Adını Taklit Etmiş..Benim Çarım ''TrangResyoN'' Onun Adı İse ''TrangResoyon''..Madem TrangResoyon Senden İtem İstedi Sen Neden Gelip Benim Çarıma Veriyosun..Git ''TrangResoyon''a Ver Benim de Olan Bitenden Haberim Yok Tabi.. Sen Gelip Bana Kara Büyü Zırhı Verince Ticaretten Ben de Aldım..Kim Almaz Ki Yani......BU ÇARIMI TAKLİT EDEN ''TrangResoyon'' AdisiNİN Amacı Beni Haksız ve Suçsuz Yere Banlatmaktır..[[ GM ]] ler Bu İsim Taklit Etme Ayrıntısını Elbet Atlamıcaklardır....!!!!!!!!
alien

MesajKonu: Geri: Konu Kapanmıstır ..   Konu Kapanmıstır .. Icon_minitimePaz Eyl. 05, 2010 5:49 am

Ayrıca Loncanın Bir Suçu Yok !!! TrangResoyon BlackEnse Loncasın da Değil TrangResyoN BlackEnse Loncasındaydı..Atıldım Sayende...Sadece Burda İsim Taklit Etme Yüzünden Benim Adım Hırsıza Çıktı..Şu İsimlere İyi Bak...Unutma Şeytan Ayrıntıda Gizlidir......... study
Sonny

Sonny

MesajKonu: Geri: Konu Kapanmıstır ..   Konu Kapanmıstır .. Icon_minitimePerş. Eyl. 09, 2010 9:44 pm

çok yazdınız için okuyamadım:D

Konu Kapanmıstır ..
1 sayfadaki 1 sayfası